Bolyai Farkas-díj

RMPSZ tagság

Regisztrálj még ma és élvezd a tagsággal járó előnyöket:
  • INGYENES képzések
  • tapasztalatcsere lehetősége
  • segítségnyújtás ügyintézésben...
Regisztráció

A Bolyai Farkas-díjat az RMPSZ a Bolyaiak szellemisége jegyében 2008-ban hozta létre a matematika terén kiemelkedő eredményeket elért középiskolás diákok jutalmazására. A kitüntetés, hasonlóan a Kós Károly-díjhoz, emlékéremből, oklevélből és pénzjutalomból áll, amelyet országosan évfolyamonként egy-egy diák nyerhet el.




Bolyai Farkas-díj 2010

2010-ben Bolyai Farkas-díjban részesült:

IX. osztály: Kajántó Sándor – Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
X. osztály: Komán Zsombor Attila – Áprily Lajos Főgimnázium, Brassó
XI. osztály: Bondici V. László – Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
XII. osztály: Sebestyén Balázs – Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár

Bolyai Farkas-díj 2011

2011-ben Bolyai Farkas-díjban részesült:

IX. osztály: Kolumbán Antal György – Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
X. osztály: Kajántó Sándor – Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
XI. osztály: Sandy Endre Kristóf – Márton Áron Elméleti Líceum, Csíkszereda
XII. osztály: Bondici V. László – Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti

Bolyai Farkas-díj 2012

2012-ben Bolyai Farkas-díjban részesült:

IX. osztály: Juhos Attila – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
X. osztály: Rétyi Dorottya – Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda
XI. osztály: Kajántó Sándor – Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
XII. osztály: Gyéresi Hunor – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely

Bolyai Farkas-díj 2013

2013-ban Bolyai Farkas-díjban részesült:

IX. osztály: Schefler Gergő – Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmár
X. osztály: Székely Attila – Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós
XI. osztály: Magdó Dorottya – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
XII. osztály: Kajántó Sándor – Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely

Bolyai Farkas-díj 2014

2014-ben Bolyai Farkas-díjban részesült:

IX. osztály: Szabó Ágnes Krisztina – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
Felkészítő tanár: Stan Ágota
X. osztály: Schefler Gergő – Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár:Koczinger Éva
XI. osztály: Székely Attila – Salamon Ernő Gimnázium, Gyergyószentmiklós
Felkészítő tanár: Biró Zoltán
XII. osztály: Kolumbán Antal György – Tamási Áron Gimnázium, Székelyudvarhely
Felkészítő tanár: Kovács Lajos

Bolyai Farkas-díj 2015

2015-ben Bolyai Farkas-díjban részesült:

9. osztály: Petres Sára – Márton Áron Gimnázium, Csíkszereda
(felkészítő tanára: Csapó Hajnalka);
10. osztály: Schefler Barna – Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti
(felkészítő tanára: Polcz Zita);
11. osztály: Schefler Gergő – Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti
(felkészítő tanára: Koczinger Éva);
12. osztály: Csutak Balázs – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
(felkészítő tanára: Bíró Judit)

Bolyai Farkas-díj 2016

2016-ban Bolyai Farkas-díjban részesültek:

9. osztály Fazakas Borbála – Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
Felkészítő tanár: Szilágyi Judit
10. osztály: Szőcs Orsolya – Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
Felkészítő tanár: Szilágyi Judit
11. osztály: Schefler Barna – Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár: Polcz Zita
12. osztály: Schefler Gergő – Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, Szatmárnémeti

Felkészítő tanár: Potczinger Éva

Bolyai Farkas-díj 2017

2017-ben Bolyai Farkas-díjban részesültek:

9. osztály: Roth Apor – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Felkészítő tanár: Ugron Szabolcs
10. osztály: Péter István – Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda
Felkészítő tanár: Tamási Csaba
11. osztály: Gergely Anna – Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda
Felkészítő tanár: Tamási Csaba
12. osztály: Tőtős György – Silvania Főgimnázium, Zilah
Felkészítő tanár: Turdean Katalin

Bolyai Farkas-díj 2018

2018-ban Bolyai Farkas-díjban részesültek:

9. osztály: Sógor Bence – Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
Felkészítő tanárok: Nagy Örs és Kürthy Katalin
10. osztály: Miklós Csenge – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Felkészítő tanár: Ugron Szabolcs
11. osztály: Péter István – Márton Áron Főgimnázium, Csíkszereda
Felkészítő tanár: Tamási Csaba
12. osztály: Máté Zsolt – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Felkészítő tanár: Deák Éva

Bolyai Farkas-díj 2019

2019-ben Bolyai Farkas-díjban részesültek:

9. osztály: Éles Júlia – Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár: Ványi Emese
10. osztály: Árva Norbert Ákos – Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
Felkészítő tanár: Báthori Éva
11. osztály: Miklós Csenge – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Felkészítő tanár: Ugron Szabolcs
12. osztály: Fazakas Borbála – Báthory István Elméleti Líceum, Kolozsvár
Felkészítő tanár: Szilágyi Judit

Bolyai Farkas-díj 2020

2020-ban Bolyai Farkas-díjban részesültek:

9. osztály: Nagy Zsuzsa – Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Marosvásárhely
Felkészítő tanár: Mátéfi István
10. osztály: Éles Júlia – Kölcsey Ferenc Főgimnázium, Szatmárnémeti
Felkészítő tanár: Ványi Emese
11. osztály: Árva Norbert Ákos – Ady Endre Elméleti Líceum, Nagyvárad
Felkészítő tanár: Báthori Éva
12. osztály: Miklós Csenge – Székely Mikó Kollégium, Sepsiszentgyörgy
Felkészítő tanár: Ugron Szabolcs
cookieA sütik segítenek szolgáltatásaink biztosításában.